Contact voor scholen

Informatie over producten en diensten als school

Ben je een ICT-coördinator, directeur of medewerker van een school en je wenst meer informatie over een product of een dienst voor je school? Hier vind je direct de juiste contactpersoon.

Salesmanager

Jens Cuypers jens@signpost.be
GSM: 0474 72 58 95

Regio West-Vlaanderen

Hanne De Jonckere hanne@signpost.be
GSM: 0494 87 61 08

Regio Wallonië en Brussel - FRANSTALIG

Soetkin Vincké Soetkin@signpost.be
GSM: 0472 98 36 91

Regio Vlaams-Brabant - POSTCODES 1500/1999

Arne De Smet arne.desmet@signpost.be
GSM: 0472120930

Regio Oost-Vlaanderen

Birger Verfaille Birger@signpost.be
GSM: 0472 09 17 73

Regio Antwerpen

Jasper Deschuyter jasper@signpost.be
GSM: 0472 82 02 18

Regio Limburg & Brussel - NEDERLANDSTALIG &
Regio Vlaams-Brabant - POSTCODES 3000/3499

Simon Michiels Simon@signpost.be
GSM: 0472 90 31 03

Verantwoordelijke hogescholen Vlaanderen

Pieter Braem Pieter.Braem@signpost.be
GSM: 0471 72 15 59

Verantwoordelijke hogescholen Wallonië

Pieter Destaebel pieter.destaebel@signpost.be
GSM: 0472 06 81 16

Audiovisueel specialist

Arne De Smet arne.desmet@signpost.be
GSM:
0472 12 09 30

 

Cloud Specialist

Pieter-Jan Benoit pieter-jan@signpost.be
GSM: 0472 11 12 66

 

Bestellingen software

Karen Devroey software@signpost.be


Boekhouding

Dominique SiebensDominique.Siebens@signpost.be
Telefoon: 03 327 30 75

Administratie

Sophie Dumortier Sophie.Dumortier@signpost.be
Telefoon: 03 327 30 75

Kan je de desbetreffende persoon niet bereiken? Contacteer ons dan op ons algemeen nummer 09 277 08 76.