Contact voor scholen

Informatie over producten en diensten als school

Ben je een ICT-coƶrdinator, directeur of medewerker van een school en je wenst meer informatie over een product of een dienst voor je school? Hier vind je direct de juiste contactpersoon.

Regio West-Vlaanderen en Brussel Hoofdstedelijk Gewest

Pieter Destaebel
Pieter.Destaebel@signpost.be
GSM: 0472 06 81 16

Regio Oost-Vlaanderen en Antwerpen centrum

Pieter Braem
Pieter.Braem@signpost.be
GSM: 0471 72 15 59

Regio Limburg, Kempen, Vlaams-Brabant en rondom Mechelen

Jens Cuypers
Jens.Cuypers@signpost.be
GSM: 0474 72 58 95

Printing Specialist

Pascal Huybrechs
Pascal@signpost.be
GSM: 0472 09 17 73

Boekhouding

Dominique Siebens
Dominique.Siebens@signpost.be
Telefoon: 03 327 30 75

Administratie

Sophie Dumortier
Sophie.Dumortier@signpost.be
Telefoon: 03 327 30 75

Kan je de desbetreffende persoon niet bereiken? Contacteer ons dan op ons algemeen nummer 09 277 08 76.