Sales Hardware

Salesmanager Vlaanderen
Birger Verfaille
birger@signpost.eu

Secundair onderwijs West-Vlaanderen
Hanne De Jonckere
hanne@signpost.eu


Secundair onderwijs Oost-Vlaanderen (postcodes: 90, 97, 98, 99)

Roxanna Fernandez
Roxanna.Fernandez@signpost.eu

Secundair onderwijs Oost-Vlaanderen (postcodes: 91 - 96)
Lorenz Dekimpe
Lorenz.Dekimpe@signpost.eu

Secundair onderwijs Antwerpen (postcodes: 20, 21, 25, 26, 28, 29)
Jasper Deschuyter
jasper@signpost.eu

Secundair onderwijs Brussel
Lorenz Dekimpe
lorenz.dekimpe@signpost.eu

Secundair onderwijs Vlaams-Brabant (postcodes: 15)
Birger Verfaille
birger@signpost.eu

Secundair onderwijs Vlaams-Brabant (postcode 16, 17)
Lorenz Dekimpe
lorenz.dekimpe@signpost.eu

Secundair onderwijs Antwerpen (postcodes: 22, 23, 24, 39)
Jasper Deschuyter
jasper@signpost.eu


Secundair onderwijs Limburg + postcode 19 Vlaams-Brabant
Simon Michiels
Simon@signpost.eu

Team basisonderwijs Vlaanderen
- Eva Geers
- Simon Staelens
- Tomas Droeshaut
Basisonderwijs@signpost.eu

Hoger onderwijs
Hanne De Jonckere
hanne@signpost.eu

Google product specialist
Simon Staelens
Simon.Staelens@signpost.eu

Product specialist audiovisueel materiaal
Tomas Droeshaut
Tomas.Droeshaut@signpost.eu