Sales per regio

Salesmanager België
Jens Cuypers
Jens.Cuypers@signpost.eu

Gsm: 0474 72 58 95

Regio West-Vlaanderen
Hanne De Jonckere
Hanne@signpost.eu

Gsm: 0494 87 61 08

Regio Oost-Vlaanderen
Birger Verfaille
Birger@signpost.eu

Gsm: 0472 09 17 73

Regio Antwerpen
Jasper Deschuyter
Jasper@signpost.eu

Gsm: 0472 82 02 18

Regio Limburg en Vlaams-Brabant
Simon Michiels
Simon@signpost.eu

Gsm: 0472 90 31 03

Regio Wallonië en Brussel
Grace Larose
Grace.Larose@signpost.eu
Gsm: 0476 64 05 36

Verantwoordelijke hogescholen Vlaanderen

Pieter Braem
Pieter.Braem@signpost.eu
Gsm: 0471 72 15 59

Verantwoordelijke hogescholen Wallonië
Pieter Destaebel
Pieter.Destaebel@signpost.eu
Gsm: 0472 06 81 16

Cloud Specialist
Pieter-Jan Benoit
Pieter-Jan@signpost.eu

Gsm: 0472 11 12 66