Sales Hardware

Salesmanager Vlaanderen
Birger Verfaille
birger@signpost.eu

Secundair onderwijs West-Vlaanderen
Simon Staelens
Simon.Staelens@signpost.eu

Secundair onderwijs Oost-Vlaanderen (postcodes: 90, 92-99)
Lorenz Dekimpe
Lorenz.Dekimpe@signpost.eu

Secundair onderwijs Antwerpen (postcodes: 20, 21, 25, 26, 28, 29 + postcode 91)
Jasper Deschuyter
jasper@signpost.eu




Secundair onderwijs Vlaams-Brabant (postcodes: 10, 11, 12, 15, 16, 17, 22, 23, 24, 39)
Steven Malfroidt
Steven.Malfroidt@signpost.eu

Secundair onderwijs Limburg + postcodes 18, 19, 30, 31, 32, 33, 34 Vlaams-Brabant
Simon Michiels
Simon@signpost.eu

Team basisonderwijs Vlaanderen
- Eva Geers
- Frederik De Bruyn
Basisonderwijs@signpost.eu

Hoger onderwijs
Hanne De Jonckere
hanne@signpost.eu

Google product specialist
Simon Staelens
Simon.Staelens@signpost.eu