Sales Hardware

Salesmanager Vlaanderen
Jens Cuypers
Jens.Cuypers@signpost.eu

Basisonderwijs West-Vlaanderen, Antwerpen, Limburg
Bert De Weirdt
Bert.DeWeirdt@signpost.eu


B
asisonderwijs Oost-Vlaanderen, Vlaams-Brabant
Jeroen Vansimpsen
Jeroen.Vansimpsen@signpost.eu

Secundair onderwijs West-Vlaanderen
Hanne De Jonckere
Hanne@signpost.eu

Secundair onderwijs West-Vlaanderen, Oost-Vlaanderen
Birger Verfaille
Birger@signpost.eu


Secundair onderwijs Oost-Vlaanderen, Vlaams-Brabant
Lorenz Dekimpe
Lorenz.Dekimpe@signpost.eu

Secundair onderwijs Antwerpen
Jasper Deschuyter
Jasper@signpost.eu

Secundair onderwijs Vlaams-Brabant, Limburg
Steven Malfroidt
Steven.Malfroidt@signpost.eu

Secundair onderwijs Limburg
Simon Michiels
Simon@signpost.eu

Hoger onderwijs
Pieter Braem
Pieter.Braem@signpost.eu

Google product specialist
Bert De Weirdt
Bert.DeWeirdt@signpost.eu

Product specialist audiovisueel materiaal
Jeroen Vansimpsen
Jeroen.Vansimpsen@signpost.eu