Sales per regio

Salesmanager België
Jens Cuypers
Jens.Cuypers@signpost.eu

Gsm: 0474 72 58 95

Regio met postcodes 80, 82, 83, 84, 86-89
Hanne De Jonckere
Hanne@signpost.eu

Gsm: 0494 87 61 08

Regio met postcodes 85, 90-99
Birger Verfaille
Birger@signpost.eu

Gsm: 0472 09 17 73

Regio met postcodes 20, 21, 25, 26, 28, 29
Jasper Deschuyter
Jasper@signpost.eu

Gsm: 0472 82 02 18

Regio met postcodes 15-17, 22-24, 39
Steven Malfroidt
Steven.Malfroidt@signpost.eu
Gsm: 0472 13 06 12

Regio met postcodes 10-12,18, 19, 30-38
Simon Michiels
Simon@signpost.eu

Gsm: 0472 90 31 03

Regio Wallonië
Grace Larose
Grace.Larose@signpost.eu
Gsm: 0476 64 05 36

Verantwoordelijke basisonderwijs en audiovisueel materiaal
Alain Leuregans
Alain.Leuregans@signpost.eu
Gsm: 0472 07 10 95

Verantwoordelijke hoger onderwijs Vlaanderen
Pieter Braem
Pieter.Braem@signpost.eu
Gsm: 0471 72 15 59

Verantwoordelijke hoger onderwijs Wallonië
Pieter Destaebel
Pieter.Destaebel@signpost.eu
Gsm: 0472 06 81 16

Cloud Specialist
Pieter-Jan Benoit
Pieter-Jan@signpost.eu

Gsm: 0472 11 12 66