Sales Hardware

Salesmanager Vlaanderen
Birger Verfaille
0472 09 17 73
birger@signpost.eu

Secundair onderwijs West-Vlaanderen
Simon Staelens
0472 03 39 80
Simon.Staelens@signpost.eu

Secundair onderwijs Oost-Vlaanderen (postcodes: 90, 92-99)
Lorenz Dekimpe
0472 02 28 56
Lorenz.Dekimpe@signpost.eu

Secundair onderwijs Antwerpen (postcodes: 20, 21, 25, 26, 28, 29 + postcode 91)
Jasper Deschuyter
0472 82 08 18
jasper@signpost.eu




Secundair onderwijs Vlaams-Brabant (postcodes: 10, 11, 12, 15, 16, 17, 22, 23, 24, 39)
Steven Malfroidt
0472 13 06 12
Steven.Malfroidt@signpost.eu

Secundair onderwijs Limburg + postcodes 18, 19, 30, 31, 32, 33, 34 Vlaams-Brabant
Simon Michiels
0472 90 31 03
Simon@signpost.eu

Team basisonderwijs Vlaanderen
Eva Geers (0472 29 11 28)
Arne De Smet (0472 04 49 49)
Basisonderwijs@signpost.eu

Hoger onderwijs
Hanne De Jonckere
0494 87 61 08
hanne@signpost.eu

Google product specialist
Simon Staelens
0472 03 39 80
Simon.Staelens@signpost.eu